Współpracujemy z

Specjalizujemy się w realizacji złożonych projektów, dostosowanych do indywidualnych potrzeb naszych klientów.

Przy ich realizacji współpracujemy z zespołem wybitnych ekspertów, w tym:

Ekonomistami – oferujemy dogłębne analizy ekonomiczne i wsparcie strategiczne, które pomagają naszym klientom podejmować trafne decyzje biznesowe.

Specjalistami od cen transferowych – zapewniamy kompleksowe doradztwo w zakresie dokumentacji cen transferowych, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi i międzynarodowymi standardami.

Rzecznikami patentowymi – chronimy innowacje naszych klientów, oferując pełen zakres usług w zakresie prawa własności intelektualnej, od zgłoszeń patentowych po zarządzanie portfelem patentowym.

Biegłymi rewidentami – gwarantujemy rzetelne i dokładne audyty finansowe, które zapewniają zgodność z obowiązującymi regulacjami oraz przejrzystość finansową.

Dzięki współpracy z tak wszechstronnym zespołem specjalistów, jesteśmy w stanie dostarczać naszym klientom rozwiązania najwyższej jakości, które przekładają się na ich sukces i rozwój.

Chcesz rozwinąć skrzydła? Zostaw dane, oddzwonimy.

Podoba się Tobie to co widzisz. Jesteś zainteresowany współpracą ale nie wiesz do końca czego potrzebuje Twój biznes?
Zostaw nam swoje dane kontaktowe. Skontaktujemy się z Tobą.

 

    Kontaktując się za pośrednictwem formularza prosimy o podanie danych w nim wskazanych. Podanie danych jest dobrowolne. Brak danych spowoduje, że wysłanie wiadomości przy pomocy formularza nie będzie możliwe. Podstawą przetwarzania danych osobowych podanych obligatoryjnie w formularzu kontaktowym jest niezbędność przetwarzania do wykonania umowy o świadczenie usługi w formie elektronicznej. Przesyłając wiadomość wraz z danymi podanymi dobrowolnie w treści wiadomości, Użytkownik wyraża zgodę na ich przetwarzanie w celu komunikacji i udzielenia odpowiedzi przez Administratora danych osobowych. W odniesieniu do danych osobowych podanych dobrowolnie, Użytkownik ma prawo w dowolnym momencie wycofać zgodę co nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej wycofaniem.
    Administratorem danych osobowych jest WFY Group sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu (ul. Małe Garbary 8 lok. B 107, 61-756 Poznań, adres e-mail: office@wfygroup.com, tel. 500 138 231.
    Więcej informacji na temat przetwarzania danych znajduje się w Polityce przetwarzania danych osobowych dostępnej tutaj.